اخبار, تازه های فناوری پروین

کتاب معماری پردازشگر ARM (رایگان)

کتاب معماری پردازشگر آرم ،از مجموعه فعالیتهای آموزشی میکروکنترلری می باشد که توسط،  بخش آموزش این شرکت تهیه شده است. محتویات این کتاب علاوه بر ارائه بصورت کارگاههای آموزشی در دانشگاه آزاد بندرعباس و   سازمان نظام صنفی رایانه ای، در دوره های آموزش اینترنتی این شرکت نیز ارائه شده است.

بسياري از شركتهاي مطرح در زمينه توليد ARM ميكروكنترلر در دنيا ، از معماري در محصولات خود استفاده مي كنند . با استقبال از سوي ARM هسته طراحان ، توليد كنندگان و كاربران ، جاي پاي خود را بعنوان استاندارد اين صنعت ، روز به روز محكم تر مي كند .

آنچه در اين كتاب مي خوانيد :
فصل اول با نگاهي به تاريخچه پردازشگرها ، سير تكامل اين اختراع انقلابي را بررسي مي كند . در فصل دوم ، با مروري بر مفاهيم ، تكنيكها و اصطلاحات بكار رفته در دانش ديجيتال ، زمينه اي مناسب براي درك بهتر رفته و علاقمندان را با جزئيات ARM ساختار داخلي پردازشگرها ، فراهم مي شود . فصل سوم به درون هسته 32 بيتي ARM معماري ، دانش فني و مدل برنامه نويسي پردازشگر آشنا مي كند . فصل چهارم به دستورات پرداخته و با تمركز بر جزئيات و طرح مثالهاي متعدد ، كاركرد هسته و شيوه اجراي برنامه توسط پردازشگر را ، و دستورات با كدهاي فشرده 16 بيتي ، مي پردازد. فصل THUMB بررسي مي كند . فصل پنجم به وضعيت ششم برنامه نويسي اسمبلي را با مثالهاي كاربردي ، ارائه مي كند .

لطفا روی لینک زیر کلیک کنید.

 

کتاب معماری پردازشگر آرم

دیدگاهتان را بنویسید